Warto wiedzieć...

  • Moja praca opiera się na doradztwie i pomocy moim klientom w kreatywnym rozwiązaniu ich problemów. Ze względu na szeroki zakres działalności i pracę również w terenie mój czas pracy jest nienormowany, dlatego też wymieniam informacje w większości (jeśli nie wyłącznie) droga mailową. Mimo nienormowanego czasu pracy proszę pamiętać o tym, że jestem człowiekiem, dla higieny psychicznej czasem śpię i potrzebuję czasu wolnego, dlatego niekiedy odpisuję na wiadomości z opóźnieniem.
  • Jestem niezależnym doradcą, który zawsze samodzielnie dokonuje wszechstronnej analizy każdej sprawy i na tej podstawie przedstawia propozycję działań. Dlatego też, jeśli zwracając się do mnie masz już swoją wizję rozwiązania swojego problemu i chcesz mnie usilnie do niej przekonać, to znaczy, że nie potrzebujesz mojej pomocy. W przeciwnym razie pozwól mi działać w Twoim najlepszym interesie.
  • W praktyce niemal 100% klientów zwraca się do mnie z poleceń poprzednich klientów. Jednakże wybiórczo traktuję propozycje współpracy i wbrew powszechnym działaniom innych ludzi z branży, nie pieniądze i nazwiska potencjalnych klientów są priorytetem przy wyborze, ale to czy pod rozwiązaniem Twoich problemów mogę się bez wahania podpisać swoim imieniem i nazwiskiem. Kluczowe kryterium to moralna słuszność, która musi stać po Twojej stronie a nie po stronie Twojego przeciwnika.
  • Zapewne wielu z Was przez swoją łatwowierność i zaufanie do schematów trafia dopiero teraz na moją stronę, po tym jak jakaś kancelaria adwokacka czy radcowska, mimo wymaganego z urzędu profesjonalizmu, zawiodła i to za słone pieniądze, obiecując cuda przy sprawach niemożliwych do zakończenia pozytywnym wynikiem. Ja być może rozczaruję niejedną osobę nie mówiąc na dzień dobry, że wszystko się da załatwić. Nie ukrywam też prawdy - pierwsze o czym informuję klienta to dlaczego... ma szansę przegrać. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim etyką, nie podejmuję się więc realizacji zlecenia a co za tym idzie pobrania zapłaty, za coś co jest niewykonalne. Nie obrażaj się wtedy, tak umotywowana odmowa oznacza, że nie chciałem Cię okraść, czyli byłem Ci lojalny.
  • Życie to nie bajka, filmy kłamią a realia rozczarowują, więc jeśli myślisz, że nakręcimy razem kolejny odcinek "Prawa Agaty" albo "Malanowskiego i partnerów", to znowu muszę Cię rozczarować. Nie tak wyglądają śledztwa gospodarcze i procesy, zwykle to żmudna i nudna praca trwająca miesiącami lub latami, po broń sięga się niezwykle rzadko, a zwycięstwo lub porażka zależą często od kaprysu sędziego lub prokuratora, który nie ma w ogóle pojęcia o co chodzi w Twojej sprawie i wcale nie dba o Twój los ani majątek.
  • Nie ma jednak problemu nie do rozwiązania lub którego negatywnych skutków nie można by chociaż ograniczyć - do każdego trzeba tylko dobrać odpowiednie instrumenty, których nie znajdziesz w ofercie żadnej konwencjonalnej kancelarii prawnej, firmy consultingowej ani agencji detektywistycznej. Natomiast moja oferta wyróżnia się na tle reszty przede wszystkim szerokim wachlarzem instrumentów działania. Wykorzystuję nie tylko obowiązujące przepisy oraz luki prawne, ale wszelkie inne dostępne środki, w tym legalny asortyment środków technicznych włącznie z techniką kryminalistyczną, wywiad gospodarczy, public relations (także czarny PR), lobbing społeczny, negocjacje polubowne, analizy strategiczne, restrukturyzacje przedsiębiorstw, optymalizację podatkową, antywindykację....

Jeśli potrzebujesz pomocy w sytuacji krytycznej i jesteś gotowy dla zneutralizowania zagrożenia oddać prowadzenie sprawy w moje ręce - zapraszam do kontaktu. Poniżej znajdziesz formularz kontaktowy, w którym możesz opisać dokładnie dotyczący Cię problem wraz z oczekiwaniami. Jeśli nie odpiszę w ciągu 3 dni - ponów proszę pytanie. Być może Twój mail umknął mi w morzu otrzymywanej korespondencji.


Formularz kontaktowy

Copyright © 2017 www.turalinski.pl. All rights reserved.