BLOG Kazimierza Turalińskiego

Szantaż porno nagraniami zamiast akcji Agenta Tomka

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W aferze podkarpackiej zaginęły nagrania video, na których prominentni politycy mieli uprawiać seks z małoletnimi ukraińskimi prostytutkami (co jest przestępstwem). Nie tylko wierzę, że te nagrania istniały, ale ja to wiem. Wiem, ponieważ w kuluarach na styku służb i polityki od dawna mówiło się o przejęciu przez prawicę tzw. Projektu Hollywood. 20 lat temu warszawscy gangsterzy nagrywali klientów prostytutek, a później szantażowali korzystających z ich usług radnych, posłów, policjantów, prokuratorów i sędziów. To działało, a skoro działało, to czemu by tego nie wykorzystać na szerszą skalę?

Zauważcie, że teraz w każdej niemal aferze politycznej główną rolę odgrywają panie lekkich obyczajów. W kręgach prawicy jest tajemnicą poliszynela, że Mariusz Kamiński (były szef CBA, minister koordynator służb specjalnych) bardzo przestraszył się wizji kilkuletniego pobytu w więzieniu za nielegalne prowokacje w wykonaniu agentów CBA. Kamińskiego ułaskawił Prezydent Andrzej Duda, dzięki czemu polityk mógł zostać w obecnym rządzie ministrem koordynatorem służb specjalnych. Pojawił się problem, jak nadal prowadzić masowe prowokacje a zarazem nie narażać się na odpowiedzialność karną? Głowiło się nad tym wielu ludzi i ktoś w końcu wymyślił. Rozwiązaniem okazały się... prostytutki i inne chętne panie.

Miejsce działającego na podstawie rozkazów i składającego pisemne raporty Agenta Tomka zajęły spowiadające się tylko swojemu ginekologowi Agentki Olki. Ich nikt nie rozlicza z tego, z kim pójdą do łóżka, co obiecają, na co i jak namówią, a nawet jeśli do protokołu skłamią, to nie są funkcjonariuszkami, tylko „wolontariuszkami”, za których działania nikt karnie nie odpowiada. Zawsze też po wszystkim mogą na forum publicznym grać wzbudzające współczucie niewinne ofiary, wykorzystane seksualnie przez złych mężczyzn. Do tego wydajność Agenta Tomka ograniczała jego płeć - mógł uwodzić jedynie panie (m.in. posłankę Sawicką czy byłą żonę Cezarego Pazury), a tych w świecie polityki jest zdecydowanie mniej niż mężczyzn. Za działania i przestępstwa niebędących funkcjonariuszkami kobiet nie odpowie żaden szef CBA, minister ani prokurator. Idealny patent na bezkarne prowokacje. Dlatego nigdy w historii nie było ich tak dużo jak obecnie.

Sprawa posła Stanisława Pięty z Sejmowej Komisji Śledczej ds. Amber Gold. Sprawa posła Stefana Niesiołowskiego. Rzekoma sprawa marszałka sejmu Marka Kuchcińskiego. Sprawa innych posłów, senatorów i samorządowców z Podkarpacia. Można tak długo wymieniać, dodając chociażby moją sprawę – byłego eksperta również Sejmowej Komisji Śledczej ds. Amber Gold. Listę tę uzupełnia duża liczba afer, które nie trafiły do mediów ani nawet nie skutkowały wszczęciem śledztw, czyli takich, w których ofiara ugięła się pod wpływem szantażu. Do tego właśnie posłużyć miały nagrania z agencji towarzyskich zabezpieczone przez funkcjonariuszy z Podkarpacia, ale też i z innych regionów Polski.

Myli się jednak ten, kto winą za to obarcza całą Zjednoczoną Prawicę. Nic z tych rzeczy. Jest tam wielu uczciwych ludzi, którzy nie wiedzą co się dzieje a jak już się dowiedzą, to kompletnie tego nie rozumieją. To zjawisko normalne dla każdego ugrupowania partyjnego, w którym są frakcje „miernych, biernych ale wiernych”, ideowców, merytorycznych i „resortów siłowych”. Ta ostatnia grupa to tzw. Ziobryści, uważający że cel uświęca środki a istotą sprawowania władzy jest aparat represji. Dawniej Ziobryści prowadzili walkę ze stronnictwem Antoniego Macierewicza, który był drugim po Jarosławie Kaczyńskim człowiekiem na prawicy. Macierewicza spacyfikowano aresztowaniem Misiewicza oraz ośmieszeniem sprawy zamachu smoleńskiego przez zaufanego człowieka Ziobry - prokuratora Pasionka. Sympatyzującego z Macierewiczem posła Stanisława Piętę wyeliminowano z pierwszoligowej polityki i z Komisji Śledczej ds. Amber Gold aferą obyczajową z rzekomą kochanką Izabelą P. Brzmi znajomo, jak powtarzalny modus operandi?

Problem z Jarosławem Kaczyńskim rozwiązała afera „Srebrna”, która w państwie nieograniczonej władzy prokuratora generalnego w teorii uprawnia Ziobrę nawet do aresztowania prezesa PiS-u. Zaplecze polityczne Marszałka Sejmu może być potencjalnie kontrolowane przez nagrania z afery podkarpackiej. Takie rozegranie sił Zjednoczonej Prawicy oznacza, że faktycznie została ona zdominowana przez Ziobrystów i sympatyków Kamińskiego, gdyż ani zaplecze Andrzeja Dudy, ani słaby duet Mateusz Morawiecki – Beata Szydło nie może z nimi konkurować. Ale wbrew pozorom ta misterna konstrukcja to nie monolit, lecz słaby domek z kart. Żelazna gwardia „resortów siłowych” to nie więcej niż 40-50 posłów, a do zdmuchnięcia ich z list wyborczych wystarczy jedna afera, na którą Jarosław Kaczyński i liderzy poszczególnych konkurencyjnych frakcji tylko czekają.

Walka o władzę zawsze toczy się w dwóch etapach. W pierwszym trzeba wspólnymi siłami pokonać w wyborach inne partie polityczne. Później należy wyeliminować wszelką konkurencję w ramach swojej struktury politycznej i obsadzić kluczowe stanowiska zaufaną gwardią. Działania w tym zakresie podjęli politycy kierujący się pragmatycznym spojrzeniem na władzę. Z moich rozmów z nimi wnioskuję, że oni nie są prawicowcami, nie wierzą w żadną doktrynę ani w fundamenty wiary katolickiej, kierują się jedynie żądzą władzy i zemsty. Do wszystkiego podchodzą cynicznie, a wyborcom mówią to co ci chcą usłyszeć. Najłatwiej oszukać dwie ich kategorie – tych bardziej ideowym omamić można machając krzyżykiem, tych bardziej leniwych zasiłkami. W końcu jak nie kochać kogoś, kto daje coś za „nic”, a jednocześnie spełnia modlitwę Polaka, który rzadko prosi Boga o to, by ten dał mu identyczną krowę jak krowa sąsiada. Częściej prosi się o to, by sąsiadowi ta mleczna krowa zdechła... Dlatego wielu wyborcom tak miłe dla ucha są poranne doniesienia o „aresztowaniach dnia”, a to, na jak lichych podstawach się ich dokonuje, to już nikogo nie obchodzi. Grunt, że krowa nielubianego sąsiada zdycha głośno i w cierpieniach.

 

Kazimierz Turaliński

12 kwietnia 2019 r.

 

Komentarze Kazimierza Turalińskiego

Komentarze do aktualnych wydarzeń politycznych, głośnych lub przemilczanych przestępstw oraz zmian w prawie i gospodarce. Zabarwione światopoglądowo ale niezwiązane trwale z żadną partią polityczną, nielojalne nikomu ani niczemu za wyjątkiem sumienia.

LOBBY PEDOFILSKIE, czyli jak PODBITO BANDYCKIE POGRANICZE

Nie, to wcale nie jest opowieść gangsterska. By być lepszym od konkurencji w świecie przestępczym trzeba być gorszym... a tę przewagę na Podkarpaciu zdobyto dostarczając dobrze ulokowanym w strukturach władzy "koneserom" bardzo młode dziewczęta, głównie Rosjanki i Ukrainki. Miały 13-14 lat, czasem mniej.

Czytaj więcej...

PATRYK VEGA - nieświadomie promuje kłamstwa pedofilów?

Informacje o ekranizacji przez Patryka Vegę "afery podkarpackiej" spotkały się z ekscytacją mediów i kinomaniaków... Sęk w tym, że ze słów reżysera wynika, że dał się komuś perfidnie oszukać.

Patryk, znamy się już niemal 10 lat. Miesiącami spotykaliśmy się gdy powstawały "Służby specjalne", film i serial których byłem niejawnym konsultantem. Prezentowałeś w nich w dużej części sprawy zbrodni i afer gospodarczych, które ja ujawniałem w prawdziwym świecie. Poznałem Cię na tyle dobrze, by wiedzieć jak idealistycznie byłeś wtedy nastawiony do ujawniania trudnej prawdy, także kosztem pieniędzy czy poklasku publiczności. Dlatego dziś pozwolę sobie wywołać Cię do tablicy i zapytać o Podkarpacie.

Czytaj więcej...

STACHOWIAK - prawda o tym kto zabił a kto krył zbrodnię

Śmierć Igora Stachowiaka nie była przypadkowa, była od początku zaplanowanym zabójstwem. Policjanci działali tak jak milicyjni mordercy Grzegorza Przemyka, syna antykomunistycznej poetki, mieli identyczne „plecy” i byli pewni swojej bezkarności. Do zbrodni przygotowali się dobrze, wymówką do zatrzymania ofiary miały być poszukiwania kogoś podobnego. Dlatego już w czasie interwencji na wrocławskim rynku, gdzie ofiara została „upolowana”, brutalnie zakuwano w kajdanki osoby, które nagrywały działania policjantów, choć nagrywanie takie jest w pełni legalne. Policjanci korzystając z monitoringu miejskiego wyłapywali osoby mogące dysponować nagraniem z ich interwencji. Jeden z zatrzymanych twierdził, że został przez policjantów już na komisariacie pobity.

Czytaj więcej...

Księża pośredniczyli między braćmi Kaczyńskimi i gangsterami, a Edward Mazur stał na drodze spółce SREBRNA

Bracia Kaczyńscy nie byli wierzący, nawet w czasach najczarniejszej komuny trudno było ich spotkać na patriotycznych nabożeństwach. Wszystko zmieniło się nagle, na przełomie lat 80-tych i 90-tych. Jarosław Kaczyński stał się człowiekiem Kościoła i zagospodarował katolicką niszę na polskiej scenie politycznej. Nie było to nawrócenie, lecz pragmatyzm.

Czytaj więcej...

Demokracja, czyli dyktatura smutnych klaunów

Nie jestem zwolennikiem demokracji, dlatego też nie należałem i nie będę należał do jej „obrońców”. To zły ustrój. Nie premiuje najlepszych, tylko przeciętniaków, a na nich nie zbudujemy przecież najlepszego państwa. Widzieliście kiedyś odnoszącą sukcesy światową korporację zarządzaną przeciętnie? Ja też nie. W demokracji nie ma miejsca dla Steve’a Jobsa ani Billa Gatesa, tam pierwsze skrzypce gra Zbigniew spod warzywniaka.

Czytaj więcej...

Amber Gold, raport cz. 1 - żadne pieniądze nie zginęły!

Zostaliście oszukani w sprawie Amber Gold. Praktycznie wszystko co mogliście o niej przeczytać to kłamstwa, plotki lub nielojalne skróty myślowe. Nie trzeba szukać żadnych pieniędzy, doskonale wiadomo gdzie one są. Kluczem do prawdy pozostaje struktura wydatków. Matematyki nie można oszukać, dlatego dopiero ona ujawnia nam prawdę o rzekomo największej aferze finansowej ostatnich dekad, która jest aferą, ale nie kryminalną tylko polityczno-medialną.

Czytaj więcej...

MAFIA AUTOSTRADOWA - wyrok potwierdził wyniki mojego śledztwa

Prawomocny wyrok karny Sądu Okręgowego w Warszawie potwierdził rzetelność i trafność wniosków przygotowanych przeze mnie w latach 2012-2014 raportów dotyczących procederu zorganizowanych oszustw przy budowie autostrad, czego beneficjentem były czołowe spółki giełdowe. To efekt paru lat mojej ciężkiej pracy w interesie małżeństwa Sz. - choć oczywiście, nie usłyszałem za to słowa "dziękuję", a wręcz przeciwnie...

Czytaj więcej...

Faszyści, czyli czy jesteś skończonym idiotą?

W Polsce jest faszyzm - to już wiadomo niemal powszechnie w całej Unii Europejskiej i poza jej granicami. W końcu pojawiają się już takie niepodważalne źródła jak np. wypunktowane podobno przez United States Holocaust Memorial Museum wczesne oznaki wprowadzania ustroju faszystowskiego, wypisz wymaluj pasujące do sytuacji nad Wisłą. Tylko mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że przygotował je imbecyl a powielają osoby z bardzo mocno ograniczoną wiedzą...

Czytaj więcej...

Bogucki – 25 lat więzienia bez dowodów winy

Czy Ryszard Bogucki jest niewinny? Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Istotne jest to, czy sąd skazując go za zabójstwo Pershinga miał ku temu dostateczne podstawy (dowody). Według mnie nie miał.

Ryszard Bogucki był oskarżony o zabójstwo gen. Marka Papały, wcześniej usiłowano mu przypisać likwidację Zbigniewa Szczepaniaka pseud. Simon – rezydenta grupy pruszkowskiej na Śląsk, a ostatecznie skazano go za oddanie śmiertelnych strzałów do legendarnego lidera ożarowskiej przestępczości zorganizowanej – Andrzeja Kolikowskiego pseud. Pershing.

Czytaj więcej...

Miliarderzy, Floryda, LGBT, kosmetyczki... sprawa śmierci Magdaleny Żuk

Szefowa zmarłej w Egipcie Magdaleny Żuk nie jest tylko skromną kosmetyczką. Inwestycje jej rodziny mogą imponować, podobnie jak krąg kontrahentów. Do tego panieńskie nazwisko Magdaleny Ż. - D. - wzbudza wielki respekt, jej ojciec cieszy się wielkim szacunkiem regionalnych prokuratorów, sędziów i adwokatów.

Czytaj więcej...

Kult, satanizm, czy seryjny morderca młodych kobiet?

Po przestępczości zorganizowanej i terroryzmie islamskim istotne zagrożenie dla współczesnych demokratycznych społeczeństw stanowić zaczynają kulty i sekty religijne, w tym kult szatana. Często marginalizujemy potencjalny motyw zabójcy doszukując się w nim logiki na miarę własnego umysłu, a to wielki błąd merytoryczny. Kto z nas może zrozumieć tok myślenia np. pedofila lub nekrofila? Kto więc zrozumie mordercę pragnącego przypodobać się upadłemu aniołowi?

Czytaj więcej...

Czego prócz KETAMINY nie wykaże sekcja M. Żuk?

Wielu Polaków obawia się, czy wykonana po około trzech tygodniach od śmierci Magdaleny Żuk ponowna sekcja zwłok przyniesie pewne i wiarygodne odpowiedzi na pytania w jaki sposób doszło do jej śmierci oraz czy przyczyniły się do tego osoby trzecie. Odpowiedź brzmi – prawdopodobnie nie. I to wcale nie z powodu upływu wielu dni od daty zgonu ani wcześniejszego otwarcia zwłok w Egipcie.

Czytaj więcej...

Wydawnictwo Artefakt.edu.pl

Kontakt w sprawie wydawnictw książkowych:

  Wydawnictwo prawno-ekonomiczne
  ARTEFAKT.edu.pl sp. z o.o.

adres e-mail: biuro@artefakt.edu.pl

tel. kom. 537-271-291
tel.(22) 270-10-75
fax (22) 257-82-32

adres korespondencyjny:
Al. Jerozolimskie 85 lok. 21
02-001 Warszawa

Kancelaria TALIONIS

Kontakt w sprawie usług prawno-ekonomicznych:

  Kancelaria TALIONIS

adres e-mail: biuro@kancelariatalionis.pl

tel. (32) 431 07 43
fax (32) 431 07 47

adres biura:
ul. Sądowa 7
41-605 Świętochłowice

adres korespondencyjny i rejestrowy:
ul. Św. Jana 11/4
40-012 Katowice

Słowo do klientów

Podobno zawsze wybierać trzeba mniejsze zło, a większe… zachowywać na czarną godzinę. Ja uważam, że z każdej sytuacji jest dobre wyjście, sęk tylko w tym, by szukając do niego drogi nie zabłądzić jeszcze bardziej. Jeśli masz kłopot i nie znajdziesz jego rozwiązania w moich publikacjach – napisz. Spróbuję Ci pomóc w jego rozwiązaniu lub zminimalizuję jego skutki. Wraz z moimi współpracownikami - głównie byłymi funkcjonariuszami służb państwowych - zapewnić mogę profesjonalną obsługę problemów z zakresu bezpieczeństwa biznesu, nie wykluczając spraw związanych z przestępczością zorganizowaną lub międzynarodową, czy wykrywaniem sprawców poważnych zbrodni - w tym zabójstw.

Kazimierz Turaliński

 
Więcej na poruszone tematy przeczytać możesz w książkach autorstwa Kazimierza Turalińskiego dostępnych w Wydawnictwie Prawno-Ekonomicznym Artefakt.edu.pl:

 

x