Blog

KOD - czy dojdzie do rozlewu krwi?

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jest jeden, wielki, podstawowy powód aby nie popierać KOD - ponieważ tą "organizację" popierają Niemcy. Ten sam naród, który popierał Goralenvolk, granatową policję i volksdeutschów. Tyle wystarczy by nigdy więcej żaden Niemiec nie ingerował w wewnętrzne sprawy Polski.

Konradów Mazowieckich niestety u nas nie brakuje, podobnie jak pożytecznych idiotów, czyli ludzi, którzy chcą dobrze, ale zapominają, że dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane. Jesteśmy o krok od sztucznego wywołania w Polsce walk na wzór ukraińskiego Euromajdanu. Wystarczy, że jakiś wariat, terrorysta lub najemnik (bo na pewno nikt z rządu - to się absolutnie władzy nie opłaca!) zastrzeli któregoś z demonstrantów (Lisa, Kondrata, jego żonę, Sikorskiego, albo innego Bojownika o Wolność i Demokrację) aby krew polała się szerokim strumieniem a Rzeczpospolita na dekady utraciła suwerenność.

Zagrożenie demokracji obecnie nie istnieje - gdyby było ono realne, każda manifestacja byłaby pacyfikowana, tak jak za rządów PO dowodzący akcją policji oficer (a prywatnie były kandydat na posła z listy PO) rozgonił protestujących górników polewając ich lodowatą wodą na mrozie. Służby umundurowane nachodziłyby protestujących w ich domach, tak jak było to za PO, kiedy moich klientów składających zeznania w sprawie korupcji w GDDKiA policja zatrzymywała pod absurdalnymi zarzutami (pobicie kierowcy własnej ciężarówki pod podejrzeniem jej kradzieży, zatrzymanie przedsiębiorcy po piwie przy samochodzie pod zarzutem spektakularnej ucieczki tym zaparkowanym od godziny pojazdem przed radiowozem), a straż graniczna przeganiała z placów budowy legalnie zatrudnianych Ukraińców. Pamiętam, jak ABW za PO pacyfikowała redakcję WPROST, by dziennikarze nie ujawniali w jaki sposób są podejmowane nad ośmiorniczkami decyzje o przyszłości narodu. Byłaby zagrożona demokracja, gdyby tak jak za rządów PO śmierć ponosili politycy opozycji i świadkowie wielkich afer korupcyjnych. Tego wszystkiego obecnie nie ma, ale zwolennicy Lisa i banków, które uczyniły z Petru milionera, nie przejmują się faktami. Grunt, by ich idol rzucał kamieniem w tą samą stronę - on przecież na pewno ma rację!

Obecnie powtarzamy scenariusz ukraiński. Też jest końcówka roku, też Unia Europejska popiera, też krzyczą ci sami polscy politycy, którzy broniąc dzisiaj demokracji nie zauważyli, że w demokratycznych wyborach większość narodu odsunęła ich wczoraj od władzy a 50 tys. demonstrantów to ledwie garstka, w porównaniu do milionów które poparły wprowadzane obecnie zmiany. Prawy sektor też był taką garstką. Jaki więc jest możliwy rozwój wydarzeń w Polsce? Na to pytanie odpowiedz sobie drogi Czytelniku sam, ale pamiętając przy tym, że w obecnym Trybunale Konstytucyjnym PO i inne protestujące środowiska i tak dysponują większością 2/3 głosów (tylko 5 z 15 sędziów to ludzie nominowani przez PiS). Ta 1/3 to zamach na demokrację i powód do ośmieszania Polski w zachodnich mediach? To dostateczny powód by pozwolić Schulzowi na nazywanie niepodobających mu się wyników demokratycznych polskich wyborów zamachem stanu? Tak mógłby mówić, gdyby dzisiaj Poznań i Kraków były w strefie Generalnego Gubernatorstwa. A może są? ;)


Kazimierz Turaliński

21 grudnia 2015 r.

 

 

Komentarze Kazimierza Turalińskiego

Komentarze do aktualnych wydarzeń politycznych, głośnych lub przemilczanych przestępstw oraz zmian w prawie i gospodarce. Zabarwione światopoglądowo ale niezwiązane trwale z żadną partią polityczną, nielojalne nikomu ani niczemu za wyjątkiem sumienia.

Wydawnictwo Artefakt.edu.pl

Kontakt w sprawie wydawnictw książkowych:

  Wydawnictwo prawno-ekonomiczne
  ARTEFAKT.edu.pl sp. z o.o.

adres e-mail: biuro@artefakt.edu.pl

tel. kom. 537-271-291
tel.(22) 270-10-75
fax (22) 257-82-32

adres korespondencyjny:
Al. Jerozolimskie 85 lok. 21
02-001 Warszawa

Kancelaria TALIONIS

Kontakt w sprawie usług prawno-ekonomicznych:

  Kancelaria
  TALIONIS

adres e-mail: biuro@kancelariatalionis.pl

tel. (32) 431 07 43
fax (32) 431 07 47

adres biura:
ul. Jana Kochanowskiego 18/9
40-035 Katowice

adres korespondencyjny i rejestrowy:
ul. Św. Jana 11/4
40-012 Katowice

Słowo do klientów

Podobno zawsze wybierać trzeba mniejsze zło, a większe… zachowywać na czarną godzinę. Ja uważam, że z każdej sytuacji jest dobre wyjście, sęk tylko w tym, by szukając do niego drogi nie zabłądzić jeszcze bardziej. Jeśli masz kłopot i nie znajdziesz jego rozwiązania w moich publikacjach – napisz. Spróbuję Ci pomóc w jego rozwiązaniu lub zminimalizuję jego skutki. Wraz z moimi współpracownikami - głównie byłymi funkcjonariuszami służb państwowych - zapewnić mogę profesjonalną obsługę problemów z zakresu bezpieczeństwa biznesu, nie wykluczając spraw związanych z przestępczością zorganizowaną lub międzynarodową, czy wykrywaniem sprawców poważnych zbrodni - w tym zabójstw.

Kazimierz Turaliński

Więcej na poruszone tematy przeczytać możesz w książkach autorstwa Kazimierza Turalińskiego:

 

x